KURUMSAL

Baburhan Yapı Elemanları’nın Kurucuları,Alüminyum & PVC Kapı ve Pencere Sektöründe 25.yılını tamamlayarak Türkiye’nin farklı bölgelerinde farklı şirketleriyle faal olarak hizmet vermektedir.

2018 yılında şirketlerine bir yenisinide Bursa’da ekleyerek Baburhan Yapı Elemanları İnşaat Ltd.Şti. ile sektöründe istikrarlı ve başarılı bir şekilde ilerlemeyi amaçlamaktadır.

Baburhan Yapı,pazarlamaya yönelik öncü bir kuruluş olma hedefi doğrultusunda pazarın ihtiyaç doğduğu Dış cephe kaplaması, Kompozit Panel ve Alüminyum Profil ürünlerini tedarik etmek amacıyla 2018 yılında kurulmuştur.

Baburhan Yapı,İlerleyen zaman içinde sektöründe tanınan,garantili ve müşteri için sorun teşkil etmeyecek markalar ile çalışıp satış politikasını buna göre oluşturmuştur. Baburhan Yapı,kurulduğu ilk andaki heves ve isteğiyle faaliyetlerine devam etmektedir.Yeniliğe açık şirket kültürü,çağdaş global şirket anlayışı ve güvenirliği ön plana çıkararak hizmet verdiği tüm alanlarda müşteri memnuniyetini esas almaktadır.Pazar payını sürekli geliştiren,kaliteli hizmet anlayışı ,güven,rekabet üstünlüğü,büyüyen kadrosu ve ağıyla gücünü geleceğe siz değerli müşterilerimizle taşımaktadır.Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünleri en makul fiyat politikası,güvenli alışveriş,hızlı teslimat ve satış sonrası destek ile sunmaya gayret ediyoruz.